נעמי שחר

Architecture and Interior Design

עיצוב פנים במרכז

משוחררים טריים מהצבא? מעוניינים בהעשרה? חושבים על הסבה מקצועית? מה דעתכם ללמוד תחום מרתק ויוקרתי המבוקש מאוד בשוק העבודה? לימודי עיצוב פנים במרכז פופולאריים מאוד בשנים האחרונות, בעיקר לאור הפרקטיות והאוניברסאליות שלהם. הלימודים בתחום באים לידי ביטוי בקורסים מקצועיים המעניקים העשרה לכל המעוניין להתנסות באופן עצמאי בתחום ולעצב את ביתו, ובלימודים במוסדות להשכלה גבוהה המעניקים תארים ומשלבים את בוגריהם בעולם עיצוב הפנים בארץ ובעולם.

בעלי מקצוע בתחום עיצוב פנים במרכז מעניקים שירות וייעוץ רחב: לאנשים פרטיים המעוניינים לשפץ את הדירה, להעלות את ערך הנכס ולרענן את מרחב המגורים שלהם; ולשוק הציבורי – עיצוב משרדים, מבנים ציבוריים, קליניקות ועוד. עיצוב פנים במרכז, ובכל אזור אחר בארץ צריך להתחשב ולשלב את התנאים הסביבתיים בתכנית העבודה. לדוגמה, מבנה ציבורי בירושלים יתכתב עם הסביבה ההיסטורית ועם מאפייני העיר, ובבית פרטי במושב כפרי הדוגל בחיים אורגניים ושומרי סביבה יעשה שימוש בחומרים טבעיים כעץ ואבן.

עיצוב פנים יוגדר כהצלחה אם הוא ישלב את הציפיות והחלומות של הלקוח עם הפרקטיקה והיישום של המעצב. מבנה, בין אם פרטי או ציבורי, חייב לשלב בין אסתטיקה לפונקציונאליות, ובעיקר – להפוך את השהייה במקום לנעימה, זורמת ומזמינה. עיצוב פנים במרכז ובכל רחבי הארץ הוא צעד לשיפור ושדרוג חיינו, בין אם במרחב המגורים הפרטי או הציבורי שלנו, ומה שהופך מקצוע זה למבוקש, יוקרתי ושימושי מבחינות רבות.

Skip to content