נעמי שחר

Architecture and Interior Design

עיצוב משרדי הייטק

משרד האדריכלות ועיצוב הפנים של נעמי שחר מתמחה בתכנון ועיצוב משרדי הייטק באופן פרקטי ואסטטי, המשרת נאמנה את תדמית העסק ומספק מרחב הרמוני, חדשני ומרגש. העיצוב משיג את יעדיו בזכות הליך מקיף ומקצועי על כל פרטיו, המתחיל בלמידה ומחקר מעמיקים אודות החברה, מוצריה, מאפייניה, צרכיה וקהל היעד שלה, ומסתיים בעיצוב החלל על כל פרטיו ללא כל קצה רופף. לאורך כל הדרך מוענק ליווי אישי וקשוב ללקוח בשלבי התכנון, היצירה והביצוע.

 

תכנון משרד בהתאם למיתוגו

תהליך עיצוב משרד הייטק עם משרדנו מתחיל בשלבי תכנון מקדים הבוחנים צרכים שונים של החברה, לרבות צרכי מיתוג המהווים מבחינתנו חלק בלתי נפרד מהעיצוב. תכנון זה מתחיל בהגדרת המסרים המרכזיים של החברה, בין אם קדמה וטכנולוגיה, איכות סביבה, שירות חסר דופי, יצירתיות, איכות ואמינות או כל מסר אחר. למסרים אלו יתווסף אפיון מוצרי ושרותי החברה ואפיון קהל היעד שלה. כך למשל, עבור חברה העוסקת באיכות הסביבה עיצוב המשרד יכלול אלמנטים וצבעים מעולם הטבע, כמו שימוש בגווני ירוק ושילוב הרבה צמחייה, עיצוב אלמנטים ממוצרי מחזור לדוגמא מחיצה בלארות עץ ממוחזרות, או מחלקי רכב. כמו כן, עיצוב ממותג ישלב אלמנטים גרפיים המאפיינים את הלוגו וצבעי החברה, אשר ייצרו במקום שפה חזותית מתאימה וייחודית לכל פרויקט ופרויקט.

 

חדשנות, נוחות ואיכות

מאפייני החברה וצרכי מיתוגה ישולבו בתכנון משרד הייטק חדשני שנוח לעבוד בו ומשדר איכות. כך למשל, חדשנות המשרד יכולה להתבטא בבחירת חומרי ופריטי הריהוט יוצאי דופן, בצבעוניותם ובאופן הצבתם. זאת בעוד שנוחות השהייה במקום תבוא לידי ביטוי בנוחות המוצרים לעובד, התייחסות לשולחנות עבודה בחלל, אקוסטיקה. כמו כן יש התייחסות מרבית לאזור קבלת הקהל שכן איזור זה הינו החלל בראשון שבו פוגש האורח את המשרד. בחלל זה יש התייחסות גם לאזורים מרווחים ונוחים, והתייחסות לפרט. באזור זה יש תמצית התהוות המשרד ובו הרעיון העצוב מודגש מאוד. בנוסף, חשוב שהמשרד ישדר אמינות בעזרת עיצוב איכותי הנעזר בחומרים ופריטי ריהוט משובחים בעלי רמת גימור מושלמת.

 

יצירת סביבת עבודה יעילה ונוחה

גורם משמעותי נוסף המכוון אותנו בעיצוב משרדי הייטק הינו תכנונם באופן המתאים ומייעל את סביבת העבודה. גורם זה יושפע בין היתר מנתוני חלל קיים, ציוד משרדי נדרש וצרכי ונוהלי עבודה של הארגון. לא אחת, צרכים אלו מחייבים תקשורת ונגישות גבוהות בין הגורמים ובעלי התפקידים השונים במשרד. הנתונים הללו יקבעו את אופן חלוקת החללים הפתוחים, חדרים, אזורי שירות ופנאי, וכן יצירת עמדות עבודה נוחות ומתאימות עבור בעלי תפקידים שונים והלקוחות, כולל תכנון ארגונומי, מאפייני תאורה וצרכים אקוסטיים.

 

שירותי עיצוב משרד הייטק

להזמנת עיצוב משרד הייטק איכותי בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם משרדה של נעמי שחר בטלפון 052-2232750.
Skip to content